KONFERENCJE I SZKOLENIA

Profesjonalne i w pełni wyposażone zaplecze biznesowe sprawia, że Ośrodek Leśniczówka to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych czy imprez firmowych typu team building.

Ośrodek dysponuje dwiema klimatyzowanymi w pełni multimedialnymi salami konferencyjnymi, na których zainstalowano najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjno-szkoleniowy: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, profesjonalny ekran oraz tablice typu flipchart

Sale konferencyjne w zależności od ustawienia krzeseł mogą obsługiwać grupy od 10 do 150 osób. Na życzenie naszych gości istnieje możliwość instalacji w każdej sali białej tablicy suchościeralnej. Na terenie Ośrodka goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu.

Zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków i przerw kawowych. Do Państwa dyspozycji jest również parking, a jeśli Państwo zdecydują się nie przyjeżdżać samochodem, dodatkowo możemy zapewnić transport autokarowy, bądź mikrobusowy z każdego rejonu Polski.

Dla bezpieczeństwa Państwa pracowników i Klientów oraz by imprezy przez Państwa organizowane nie były niczym zakłócone cały ośrodek jest monitorowany.

zaufali nam:

KONTAKT Z NAMI:

Adres:
Centrum 423
Istebna
 
Telefony:
+48 33 855 10 69
+48 513 097 977
+48 512 007 646