Karczma LeśniczówkaPołączenie tradycji z nowoczesnością

Największy kompleks wypoczynkowy Beskidzkiej Trójwsi.

Leśniczówka to miejsce niezwykłe, stworzone do wypoczynku rodzinnego, pobytów grupowych, organizacji imprez okolicznościowych czy szkoleń lub konferencji.

Wypoczynek u nas to niezapomniane chwile w przepięknej okolicy, wśród szczytów górskich, bliskości przyrody z dala od miejskiego zgiełku i szumu.

Leśniczówka, to komfortowe, przestronne i stylowo wykończone pokoje i apartamenty, wyposażone w łazienki, wygodne łóżka oraz telewizory panoramiczne LCD jak i wspaniała kuchnia dostarczająca uciech nawet najbardziej wybrednym podniebieniom. Tworząc Leśniczówkę staraliśmy się stworzyć warunki do wypoczynku dla wszystkich. Jest tu - Misiowy Zakątek - miejsce specjalnie stworzone dla Państwa pociech, gdzie będą mogły w sposób bezpieczny i pod nadzorem opiekunów, bawić się zabawkami specjalnie dobranymi do ich wieku.

Jest również pokój dla osób niepełnosprawnych gdzie wszelkie urządzenia, meble oraz sanitariaty są tak zaprojektowane by ułatwiały wypoczynek w naszym ośrodku. Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany nowoczesny kort tenisowy jak i sala gdzie macie Państwo możliwość gry w bilarda czy tenisa stołowego.

Prócz stylowo wykończonej restauracji gdzie posmakować można przysmaków kuchni regionalnej zapraszamy również do specjalnie zaaranżowanego miejsca gdzie serwujemy specjały z grilla.


Karczma w dobrym stylu

Profesjonalne i w pełni wyposażone zaplecze biznesowe sprawia, że Ośrodek Leśniczówka to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, czy scenariuszowych imprez firmowych.

Ośrodek dysponuje trzema klimatyzowanymi w pełni multimedialnymi salami konferencyjnymi, na których zainstalowano najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjno - szkoleniowy: rzutnik multimedialny, profesjonalny ekran projekcyjny oraz tablice typu flipchart.

Sale konferencyjne w zależności od ustawienia krzeseł mogą obsługiwać grupy od dziesięciu do dwustu trzydziestu osób. Na terenie Ośrodka goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego nielimitowanego internetu. Podczas konferencji czy szkoleń zapewniamy oprawę cateringową w postaci posiłków, lunch-ów i przerw kawowych. Do Państwa dyspozycji jest również przestronny monitorowany parking.

Atutem naszego ośrodka jest również program partnerski jak i szlak rabatowy dla naszych gości, który daje im możliwość korzystania z lokalnych ośrodków sportowych, sklepów, wyciągów, wypożyczalni itp. po bardzo atrakcyjnych cenach, jak i możliwość zbierania punktów i odbierania nagród rzeczowych.

Karczma Leśniczówka

KONTAKT Z NAMI:

Adres:
Centrum 423
Istebna
 
Telefony:
+48 33 855 10 69
+48 513 097 977
+48 512 007 646