LeśniczówkaMiejsce mnóstwa atrakcji

Restauracja

Nasza Restauracja to gospoda - tytułowa Leśniczówka - czyli stylowa odrestaurowana góralska chata z kominkiem, która rozpoczyna szlak zabytkowych chat. Całkowicie odrestaurowana w 2007 roku, gdzie dziś prócz sal restauracyjnych mieszczą się również niezwykle klimatyczne pokoje gościnne.

Wnętrze Restauracji

Piękne drewniane wnętrza, ogień z kominka i światło świec, tworzą wyjątkowy klimat i domową atmosferę. Naszym atutem jest tradycyjna i regionalna kuchnia, której specjały zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia, a bogaty wybór trunków poprawi nastrój wszystkim Gościom.

Taras Restauracyjny

Taras restauracyjny to idealne miejsce do biesiadowania w gronie przyjaciół lub rodziny. Częstym elementem podczas takich biesiad jest "grillowanie na żywo" gdzie szef naszej kuchni przygotowywuje specjały z grilla na oczach biesiadujących gości. Na tarasie jest również specjalnie zorganizowane miejsce do zabawy dla najmłodszych.


Karczma

Na terenie karczmy znajdują sie pokoje gościnne, sale bankietowe, centrum saun oraz stół do billarda oraz tenisa stołowego.

Pokoje Gościnne

Na terenie naszego ośrodka do Państwa dyspozycji są pokoje gościnne oraz apartamenty. Stylowo wykończone, wyposażone w łazienki, wygodne łóżka oraz telewizory panoramiczne LCD, sprawią, że wypoczynek w naszym ośrodku będzie się odbywał w komfortowych warunkach

Sala Bankietowa

Duża Sala Bankietowa - w pełni klimatyzowana wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Na sali znajduje się aneks barowy, który jest uruchomiony podczas organizowanych imprez, wesel czy bali, pozwala on na bezpośrednią obsługę cateringową p Sala przy optymalnym układzie krzeseł i stolików komfortowo obsługuje 130 osób.

Winiarnia

Winiarnia to wystylizowana, klimatyczna sala konferencyjna. W pełni multimedialna, klimatyzowana, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Wewnątrz Sali znajduje się aneks barowy, który może być uruchomiony podczas organizowanych imprez, pozwala on na bezpośrednią obsługę cateringową podczas trwania imprezy czy szkolenia.

Misiowy Zakatek

Misiowy Zakątek - miejsce specjalnie stworzone dla Państwa pociech, gdzie będą mogły w sposób bezpieczny i pod nadzorem opiekunów, bawić się zabawkami specjalnie dobranymi do ich wieku.

Plac Zabaw

Najmłodszych Gości LEŚNICZÓWKI zapraszamy na bajkowy plac zabaw. Dzieci mogą bawić się m.in. na huśtawkach, zjeżdżalni i w piaskownicy. Zabawki przeznaczone dla najmłodszych są nowe i w pełni bezpieczne.

Strefa Saun

Po całodziennym pobycie na szlakach górskich lub nartach zapraszamy Państwa do naszej strefy Relaksu gdzie mogą Państwo zregenerować siły w nowo otwartych saunach - parowej lub infrared

Billard

Na terenie Karczmy znajduje się również miejsce gdzie mogą Państwo spróbować swych sił w bullard-a lub zagrać w popularnego "ping-ponga"


Domki Góralskie

Na terenie kompleksu LEŚNICZÓWKA, powyżej Karczmy znajdują się domki góralskie z komfortowymi i przytulnymi pokojami gościnnymi.


Kort tenisowy

Na terenie ośrodka jest nowo otwarty spełniający wszelkie wymogi i standardy najwyższej jakości kort tenisowy, na którym częstymi gośćmi są zarówno rodziny z dziećmi podczas różnego rodzaju turniejów rodzinnych jak i osoby odbywające regularne treningi sportowe.


Patio Grillowe

Do dyspozycji Gości oddane zostało patio grillowe, zławami, stołami - dużym miejscem grilowym - idealne miejswce do wspólnego biesiadowania.

KONTAKT Z NAMI:

Adres:
Centrum 423
Istebna
 
Telefony:
+48 33 855 10 69
+48 513 097 977
+48 512 007 646